Комплект SOHO Комплект пост.білизни Полуторний 150*200 Branch Grey





Комплект постільної білизни торгової марки SOHO приємний на дотик, невагомий і гіпоалергенний. Має дуже високу зносостійкість і довговічність, не рветься, не мнеться. Тканина легка й одночасно міцна, витримує 300-500 циклів прання, не змінюючи колір і форму.
Особливості:
- Склад комплекту: підковдра 150x200 см - 1 шт, простирадло 155x220 см - 1 шт, наволочка для подушки 50х70 см - 2 шт
- Підковдра на блискавці
- Розмір: півтораспальний
- Матеріал: поліестер 100%
- Щільність: 85 г/м2
Чому варто купити:
- Має високу зносостійкість
- Гіпоалергенний
- Не мнеться
- Не вбирає запахи
- Має охолоджуючий ефект у спекотні дні
- Витримує багаторазове прання, зберігаючи насиченість кольору
- Простий у догляді - можна прати вручну або за допомогою машинки в делікатному режимі
- Дуже швидко сохне
Рекомендації з догляду:
- Рекомендується прати при температурі не вище 40°C у делікатному режимі.
- Сушити в добре розправленому вигляді.
- Не відбілювати.
- При необхідності прасувати на мінімальній температурі.
Наш товар - це ті дрібнички, які роблять місце, де ми живемо, Домом. Домом, в якому затишно, тепло, щасливо, де ми відновлюємо свої сили та надихаємось на нові звершення кожного дня.
Ми вимогливо підходимо до вибору виробника, якому довіримо важливу місію – виготовлення товарів, які будуть робити оселі наших споживачів теплими та затишними, будуть формувати саме оце відчуття Дому. Для цього ми інспектуємо виробничі майданчики, контролюємо процес виробництва та можемо гарантувати якість виробів на 100%.
Зробити квартиру чи будинок зручними, затишними та домашніми відтепер буде простіше – достатньо обрати свій товар з колекції SOHO, з яким кожна оселя перетворюється в Дім, де тепло, затишно, й куди хочеться повертатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soho |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Щільність | 85 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 155 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На запах |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 1 015 ₴
