Колонка портативна акумуляторна charge mini 3+ 3000 мА·год





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна акустична система Boombox mini з підтримкою Bluetooth
дає змогу швидко організувати вечірку, відтворюючи потужний і
високоякісний стереозвук, а завдяки акумулятору на 3000 мА·год ви зможете
прослуховувати музику до 12 годин!!
Характеристика:
Загальна потужність (RMS): 2х8 Вт
Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
Частотний діапазон: 75 - 20000 Гц
Бездротові інтерфейси: Bluetooth 3.0, порт 3.5 мм (AUX), USB 2.0
Живлення: вбудований акумулятор, USB-вихід: 5В 2.1 a (максимум)
Акумулятор: 3000 мА·год
Час роботи: до 10 год
Матеріал корпусу: пластик, гумові вставки
Час заряджання акумулятора — 4 години
Вбудований мікрофон, Кабель microUSB — USВ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.32 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Китайча |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
- Ціна: 495 ₴

