Сушка для овочів та фруктів, А-плюс (01 SMX)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для фруктів здатна стати зручним та ефективним помічником. Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід та лікарських трав, які збережуть максимум корисних властивостей. Зберігання висушених продуктів не створить проблем і складнощів. Сушка для овочів та фруктів має компактні розміри, що дозволяють їй не займати багато місця на вашій кухні. Міцний пластиковий корпус і наявність п'яти секцій для розміщення продуктів роблять її ефективною і надійною в роботі. Прозора кришка дозволяє стежити за процесом висушування.
Переваги:
Можливість регулювання температури сушки;
Функція вентилятора;
Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг.;
Рівномірний розподіл прогріву по всьому піддонів;
Компактні розміри.
Характеристики та комплектація:
Потужність : 350 Вт
Живлення: мережа Гц 230/50
Діапазон температур: 35-70°C;
Захист від перегріву: так;
Кількість рівнів сушіння: 5;
Завантаження: до 1 кг на піддон;
Матеріал: харчовий пластик
Довжина кабелю живлення: 0,75 м.;
Габарити 32х28 см
Вага: 2.5 кг
Комплектація:
Сушарка для фруктів.
Прозора кришка.
П'ять знімних пластикових піддонів
Інструкція.
Переваги:
Можливість регулювання температури сушки;
Функція вентилятора;
Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг.;
Рівномірний розподіл прогріву по всьому піддонів;
Компактні розміри.
Характеристики та комплектація:
Потужність : 350 Вт
Живлення: мережа Гц 230/50
Діапазон температур: 35-70°C;
Захист від перегріву: так;
Кількість рівнів сушіння: 5;
Завантаження: до 1 кг на піддон;
Матеріал: харчовий пластик
Довжина кабелю живлення: 0,75 м.;
Габарити 32х28 см
Вага: 2.5 кг
Комплектація:
Сушарка для фруктів.
Прозора кришка.
П'ять знімних пластикових піддонів
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Діаметр секцій | 280 мм |
| Висота секцій | 50 мм |
| Вид секцій | сітка, піддон |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 125 ₴
