Сушарка для овочів і фруктів А-плюс

Сушарка для фруктів здатна стати зручним і ефективним помічником. Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід і лікарських трав, які збережуть максимум корисних властивостей. Зберігання висушених продуктів не створить проблем і складнощів. Сушарка для овочів і фруктів має компактні розміри, що дають змогу їй не займати багато місця на вашій кухні. Міцний пластиковий корпус і наявність п'яти секцій для розміщення продуктів роблять її ефективною та надійною в роботі. Прозора кришка дає змогу стежити за процесом висушування.
Переваги:
Можливість регулювання температури сушіння, цифрове керування;
Функція вентилятора;
Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг;
Рівномірний розподіл прогрівання по всіх піддонах;
Компактні розміри.
Характеристики та комплектація:
Міцність: 350 Вт
Живлення: мережа 230/50 Гц
Діапазон температур: 35-70°C;
Захист від перегрівання: так;
Кількість рівнів сушіння: 5;
Завантаження: до 1 кг на піддон;
Матеріал: харчовий пластик
Довжина кабелю живлення: 0,75 м.;
Габарити 32х28 см
Вага: 2.5 кг.
Комплектація:
Сушарка для фруктів.
Прозора кришка.
П'ять знімних пластикових піддонів
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Діаметр секцій | 280 мм |
| Висота секцій | 50 мм |
| Вид секцій | сітка, піддон |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 280 ₴
